Teamet bag

Teamet bag

Herunder kan du læse mere om os alle sammen.

Ebbe Vestergaard - Partner & Head of Sales

Mail: ebbe@brandbyhand.dk

Uddannelse: Cand. IT

Morten Møllenberg Bisbo - Partner & Head of Development

Mail: morten@brandbyhand.dk

Uddannelse: Cand.IT

Emil Østervig - Web Developer

Mail: emil@brandbyhand.dk

Uddannelse: Multimediedesigner

Eva Ravn - Graphic Designer

Mail: eva@brandbyhand.dk

Uddannelse: Mediegrafiker

Astrid Kjellerup Christensen - Accountant

Mail: astrid@brandbyhand.dk

Uddannelse: HA - Erhvervsøkonomi

Anders Lund - Web Developer

Mail: anders@brandbyhand.dk

Uddannelse: Multimediedesigner

Har du lyst til at være en del af teamet bag Brand By Hand?

Vi er altid på udkig efter nye medarbejdere som kan bidrage til vores team. Du kan se vores ledige stillinger eller kontakte os uopfordret.

Vi benytter cookies på siden. Udelukkende for at forbedre din oplevelse. Mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk