Teamet bag

Teamet bag

Herunder kan du læse mere om os alle sammen.

Ebbe Vestergaard

Partner og salgschef

Mail: ebbe@brandbyhand.dk

Uddannelse: Cand. IT

Mikkel Veldt Andersen

Partner og driftschef

Mail: mikkel@brandbyhand.dk

Uddannelse: Civilingeniør

Eva Ravn

DIGITAL DESIGNER

Mail: eva@brandbyhand.dk

Uddannelse: Mediegrafiker

Thomas Knudsen

Digital designer

Mail: thomas@brandbyhand.dk

Uddannelse: Mediegrafiker

Frederikke Just

Projektmedarbejder

Mail: frederikke@brandbyhand.dk

Uddannelse: E-handel

Magnus Hansen

Webudvikler

Mail: magnus@brandbyhand.dk

Uddannelse:

Mie Lynggaard Nielsen

Piccoline

Mail: mie@brandbyhand.dk

Uddannelse:

Jesper Gyldenløve

Webudviklingspraktikant

Mail: jesper@brandbyhand.dk

Uddannelse:

Mikkel Damsgaard

Digital Konsulent

Mail: md@brandbyhand.dk

Uddannelse:

Sander Østberg

Webudviklingspraktikant

Mail: sander@brandbyhand.dk

Uddannelse:

Marcus

Webudviklingspraktikant

Mail: marcus@brandbyhand.dk

Uddannelse:

Har du lyst til at være en del af teamet bag Brand By Hand?

Vi er altid på udkig efter nye medarbejdere, som kan bidrage til vores team. Du kan se vores ledige stillinger eller kontakte os uopfordret.